t

 

2010./2011. évi eredményeink:

1. Szövegmanó: (szövegértő, szövegelemző verseny)

2.o. (10 fő), 3.o. (7 fő), 4.o. (2 fő)

Megyei versenyen elért helyezések: Hegyi Róbert (3.a.), Ajtai Laura (3.b.) 9.hely

Haragos Viktor (3.a.), Kárpáti Alexa (4.b.) 3.hely


    2 .Zrínyi matematika verseny: 32 fő

Haragos Viktor (3.a.) 40.hely


3. Kenguru: 100 fő

Megyei versenyen elért helyezés: Haragos Viktor 28.hely


4. Szépíró és helyesíró verseny, területi: Duchaj Dorina (4.a.) 1.hely

Tönköly Judit Dorina (3.a.) 3.hely


5. Herman Ottó verseny: I. forduló mindenki versenyzett

II.forduló: 3.o.: 7 fő

4.o.: 3 fő


6. Sakk verseny: Pocsai Bálint (3.a.) 1.hely, Máder László (4.a.), Görög Álmos (4.b.)


7. Megyei Mesemondó verseny: Tatár Olivér 1.hely


8. Rajz verseny: (pályázat) elküldve, Lengyel-Magyar Összetartozás Éve: 1 értékelve


9. Városi Könyvtár rajz verseny: 91 mű elküldve az alsó tagozatból,

értékelve: 3.a.: 3 fő, 3.b.: 1 fő, 1.a.: 1 fő


10. Méhecske megyei matematika verseny: 2.o.: 10 fő

3.o.: 9 fő

4.o.: 1 fő

Megyei versenyre továbbjutott: Ajtai Laura (3.b.) 5.hely


11. Mezei futóverseny: Haragos Viktor 20. hely

Hegyi Róbert 22. hely

Mikola Kitti 41. hely

Pocsai Bálint 48. hely


12. Úszás: Fenyvesi Roland, Ponyi Patrik, Mikola Kitti, Fekete Anna


13. A X.Budai Imre Zenei Verseny „Ezüst”: Vladár Zsófia 3.a.


14. Zrínyi matematika verseny: Budaházi Bence (8.o.) 10.hely

Szigeti Cintia (6.o.) 32 hely


15. Kenguru matematika verseny: Szűcs Dávid (6.o.) 18. hely

Budaházi Bence (8.o.) 26. hely


16. Bibliaismereti vetélkedő: 3.helyezés, csapattagok: Kiss Klaudia, Kiss Richárd, Novák Szabolcs, Kókai Márk, Mácsik Edina


17. A Magyar Polgári Védelmi Szövetség keretén belül megalakult Mancs Klub Vetélkedőn 3. helyezést ért el a 3.a. csapata. Csapattagok:


Vladár Zsófia, Pocsai Bálint, Hegyi Fanni, Hegyi Róbert, Kolompár Árpád, Tönköly J. Dorina, Binszki Ákos, Mikola Kitti, Haragos Viktor, Szerényi Emese, Galambos Krisztina, Kiss Noémi, Munkácsi Martina, Somodi Melinda, Csóti Virág

Pályamunka – Veszélytérkép 1. helyezés, 3.a. osztály


18. Helytörténeti vetélkedő: Aranyi Botond, Kása Ákos, Kalocsa Krisztián 3. helyezés


19.Liszt Ferenc Emlékverseny:

Deák Lídia, Szakos Edit, Tikos Patrícia, Dániel Katinka, Köves Anna 3. helyezés

Hegedűs Boglárka, Fényes Eszter, Bodor Balázs, Köves Dorkás, Schaller Anna 4. helyezés


20. Herman Ottó Természetismereti Verseny:

Iskolai forduló: 3.a.: 26 fő, 3.b.: 23 fő

Megyei forduló: 3.o.: 7 fő, 4.o.: 3 fő

Országos forduló: Molnár Marci (3.a.) 8.hely


21. Anyanyelvi vetélkedő a monori iskolák között:

Tóth Zsófi, Décsi Nándor, Odrán Balázs, Regian Hédi (8.b.) 3.helyezés


22. Berczik Sára Országos Emlékverseny (RSG): Kovács Melani (1.b.) arany minősítés


23. Lengyel-Magyar Összetartozás rajzpályázat: Király Dániel (1.o.) országos 6. hely

Első 200 pályaműben: Bátorfi Lili, Kardos Katica, Ország Botond


24. Bendegúz levelezős tanulmányi verseny: Kovács Dániel (5.a.) matematika (arany)

Benlő Daniella (6.a.) matematika, német (arany)




 

 

 

Ugrás a tetejére